NEW YEAR NEW ME

אחרי שנה מטלטלת וחסרת שליטה, את השנה הקרובה ניקח בידיים שלנו. משגרת טיפוח קלילה ועד מתנה חודשית לעצמך: חמש החלטות לשנה החדשה שיעשו לך טוב לגוף ולנפש

אנחנו כבר בסוף שנת תש"פ בואכה שנת תשפ"א. ראשי התיבות של השנה הזו והסטטוס העולמי לא מעודדים במיוחד, אבל בואו ניקח את השנה החדשה בידיים שלנו ונהפוך אותה למדהימה. תקופת החגים מחייבת אותנו לעצור, להביט פנימה ולשאול את עצמנו מה עברנו עד כה ומה אנחנו מאחלות לעצמנו לעתיד. היא גם מחייבת אותנו להיכנע לקילוגרמים העודפים, אבל זה כבר סיפור אחר. החלטות לשנה החדשה הן בלתי נמנעות, במיוחד בתקופה מורכבת זו, לכן החלטנו לאגד עבורכן חמש התחלות חדשות שיהפכו את תשפ"א מאשפה לשנה של אשפיות.

ה

ME TIME

הכנסת שלווה לחיים היא מאסט, ולכל אחת יש את הדרך שלה להרגיע את הגוף והנפש. ההמלצה הפותחת שלנו היא לפנות זמן לעצמכן – המלצה שאמנם נשמעת פשוטה לביצוע, אך לרובנו קשה ליישם אותה. התמדה תסייע לכן להפיג מתחים ולשפר את מערכת היחסים שלכן עם עצמכן. תפתחו את הבוקר במדיטציה, תקראו ספר, צאו לרוץ, תבהו בטלוויזיה עם כפתור פתוח במכנסיים, תעשו מה שאתן רוצות, העיקר שזה יהיה לבד.

ה

 

SELF-CARE

אלו הדברים הקטנים שיעזרו לכן לשמור על שפיות בתקופה בה הקשר בין שפיות ושגרה הוא מקרי לחלוטין. בימים בהן אתן מתרוצצות ממקום למקום, או בכלל מטפסות על קירות מרוב שעמום, שגרת טיפוח טרום-שינה תנקה אתכן פיזית ומנטלית מהיום שעברתן. סבון פנים, קרם לחות ומסיכה מפנקת לא דורשים מכן הרבה, אבל יתנו לכן המון. בימים בהן אתן מותשות ולא יכולות לחשוב אפילו על צחצוח שיניים, העיקר שתדאגו להסיר איפור לפני השינה, וכבר תרגישו יותר פרשיות (וגם תמנעו אקנה מיותר, כי זה באמת הדבר האחרון שאתן צריכות השנה).

ה

ה

ONE STEP AT A TIME

בכל שנה אתן עוברות את אותו התהליך עם עצמכן – פותחות אותה בהכרזת "השנה אתאמן כל יום!" ומסיימות אותה בכאבי ברכיים מארבע מדרגות בדרך למעלית. במקום לצאת בהצהרות שלא תוכלו לעמוד בהן, תגדירו לעצמכן הצלחה שתוכלו לעמוד בה: פעם, פעמיים, שלוש בשבוע, וכל השאר זה בונוס. לכו על יוגה, פילאטיס, קרוספיט או הליכות על הים, כל דבר שיעזור לכן לשחרר אנדורפינים הוא מבורך. אחרי חודש של הצלחה, פנקו את עצמכן במשהו שייתן לכן מוטיבציה להמשיך להתמיד. אם אין אני לי מי לי.

ה

ה

A GIFT FROM ME TO MYSELF

אם לא דילגתן על הסעיף הקודם, אז בהחלט מגיע לכן ליהנות מהסעיף הנוכחי. כאמור, אחרי חודש של התמדה בהחלטה חדשה, הגיע הזמן לפנק את עצמכן במתנה שתעשה לכן טוב בלב ובארון מבלי להתנצל. תעניקו לעצמכן תיק על-זמני, חולצה טרנדית או אולי נעליים פרקטיות שישלימו לכן את המלתחה. כל שנותר לנו להגיד זה – תתחדשו!

ה

ה

MEDITATIVE CREATION 

זוהי תקופה שבזמנים כתיקונם הייתן כובשות יעדים חדשים בארץ ובעולם או לפחות נמצאות במרוץ נגד הזמן של סידורים לקראת עונת החגים. אך הפלא ופלא, גברת קורוני ממשיכה לטרוף לנו את הקלפים, וכולנו חוזרות לסטטוס של להיתקע בבית. זה בדיוק הזמן למצוא לעצמכן תחביב יצירתי מדיטטיבי שיעשה לכן טוב בנשמה ואולי אפילו יקשט קיר או שניים בבית. במקרה הזה אתן לא צריכות לחפש רחוק מדי, כי אנחנו משיקים לכבוד החג מהדורה מוגבלת של פריטים מאוירים על ידי ליאת לוי-קופלמן, הכוללת גלויות ברכה לצביעה, לצד מחברות ותיק בד, המציגים כולם את איורי הנשים המזוהים עם כתב ידה של לוי-קופלמן.

הגלויות יחולקו במתנה בכל רכישה בחנויות הרשת ובאתר, ואת התיקים והמחברות תוכלו לקבל מתנה בכל רכישה מעל 1,000 ₪ – כך שתוכלו לתפוס שתי החלטות חדשות ברכישה אחת. מתנה ממך לעצמך ותחביב יצירתי.
אין בעד מה.