Around The Globe: Balenciaga's Pre-Fall 2021 Travel Guide

בית האופנה בלנסיאגה ממשיך את הקו המרושל-מוקפד והאירוני-מודע לעצמו, עם קמפיין הומוריסטי ומשחקי פוטושופ שמציגים דוגמנים על רקע יעדים תיירותיים מסביב לעולם. טיסה נעימה

מאז שדמנה גווסאליה הפך למנהל האמנותי של בלנסיאגה, הפך המותג לאחד המשפיעים והחמים ביותר בשנים האחרונות. את האלגנטיות המינימליסטית שדגל בה המייסד כריסטובל בלנסיאגה הוא החליף בעיצוביים תוססים, מרושלים בקפידה, מודעים לעצמם ואירוניים, כאלו שהיפסטרים מעריצים ואושיות אופנה מאמצים.


בעזרת יצירתיות, כישרון ויכולת לייצר הייפ, גווסאליה העניק לבלנסיאגה שפה חדשה, לבוש מגה-אוברסייז, לוגו ענק וגרפיקה ששואבת את ההשראה שלה מעולם הפרסום ותרבות הפופ. גם בתרבות הסניקרס הוא הצליח להשאיר חותמת ברורה עם דגם הטריפל אס, נעל שהפכה לסמל הגדול של הדאד שוז והספיד טריינר שהפכה לשם נרדף לנעלי גרב.

מאז ממשיך גווסאליה להוביל את המותג למחוזות חדשים ויצירתיים. בשנת 2020 הוא הפך את החיסרון של המגפה העולמית ליתרון, כאשר ערך תצוגת אופנה חדשנית ועתידנית בתוך משחק מחשב שמתקיימת בשנת 2031. לאחרונה הוא הפך את הטראק סניקרס לסוג של כפכף, כדי שהנעל תתאים לתקופה הנוכחית בה אנשים עובדים יותר מהבית. היום גווסאליה מנצל את הכוח וההשפעה שלו כדי לייצר שינוי אמיתי. הוא לא רוצה לעצב עוד קולקציית אופנה מוצלחת, אלא להתעסק במטרות שחשוב לו לקדם, כמו עולם ירוק יותר ומאבק בסטיגמות נגד הקהילה הגאה.


בתור המעצב ראשי של בית אופנה גדול ומשפיע, היה לו חשוב להבהיר לפני הצגת הקולקציה החדשה שכמעט כל הפריטים בה עשויים מחומרים ממוחזרים. למעשה, מלבד הדבק לנעליים - הכל ידידותי לסביבה. מטרת העל של קולקציית קדם סתיו 2021 היא FEEL GOOD – לתת הרגשה טובה, נעימה ומרימה. המותג הוציא סרטון קצר מלא באימג'ים שיהפכו את החיים שלכם לטובים יותר, כמו אפרוחים משחקים עם חתולים, ילדים קטנים רוקדים או אנשים מתחבקים בשקיעה, המשדרים תחושה של תקווה כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה. כדי להוסיף לתחושה החיובית, הדוגמנים הודבקו באופן אירוני לתוך אתרי תיירות פופולריים כמו מגדל אייפל בפריז, הפירמידות במצרים, מגדל פיזה באיטליה ושעון הביג-בן בלונדון. אחרי השנה הקשה שעברה על כולנו, המטרה היא לצאת לטייל בחו"ל ולכבוש את העולם מחדש.


הקולקציה החדשה מציגה את כל הסמלים האייקונים שהתרגלנו לראות מהמותג בשנים האחרונות, כמו בלייזרים ענקיים, מעילי ספורט, משקפי שמש ביזאריות ותיקי עור מחוספסים. הכל עוטף אותך ברישול האלגנטי של בלנסיאגה. יש גם נעלי דאד שוז שממשיכים את הקו שיצרה הטריפל אס הפופולארית, ונעלי חמש אצבעות בהמשך לשיתוף הפעולה עם חברת ויברם.

מלבד טי-שרטים עם הדפס של הענק הירוק וכובעים עם הלוגו של המותג, יש גם קפוצ'ונים עם דגל הגאווה והכיתוב GAY PRIDE. הכיתוב חשוב מאוד לגווסאליה, שבאמצעות הצהרה אופנתית נאבק בסטיגמות הומופוביות ושנאת זרים. חליפות ספורט משנות התשעים ממשיכות את מפגש האקסטרה נוחות עם עולם החייטות. הגזרות הן רכות, אוברסייז, מתאימות לכל המידות ובעיקר יוניסקס.


הפעם אין חלוקה ברורה של יום, ערב או קז'ואל, הכל מטושטש. מכנסי ספורט בגזרה גבוהה וג'ינסים מנופחים במראה משופשף מגיעים בגזרות מתוחכמות שמעניקות תחושה של הוט-קוטור. הקולקציה החדשה של בלנסיאגה תנחת אצלנו בחנויות ובאתר לקראת עונת הסתיו.

DISCOVER MORE